• Ücretsiz Kargo

 • Hızlı Arama
  Hızlı Ürün Arama
 • Sponsor Ürünler
 • Kullanıcı Menusu
  Email
  :
  Şifre
  :
  Beni Hatırla
 • Gsm: 0(532)614 2274
Kurutma ve Kurutmalı Çamaşır Mak.
KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ KULLANANLARA TAVSİYELER VE YORUMLAR.
 
Siemens Ev Aletleri’nin yeni nesil kurutma makinelerinin tower özelliği sayesinde kurutma makinası, çamaşır makinesi üzerine monte edilebiliyor. Üst üste yerleştirerek kullanılabilen Siemens çamaşır ve kurutma makinelerinin sağladığı ergonomi, çamaşır ve kurutma işlemini 0,35 m²’de çözüyor. 

Kurutma makineleri, bu özellik sayesinde tek bir makinenin sığdığı banyolarda da kullanılabiliyor. Yıkanan çamaşırın kolaylıkla üst kısma taşınarak kurutulması kullanıcılara kolaylık sunuyor. 
Tower sisteminin uygulanabilmesi için bugüne kadar ücret karşılığı verilen bağlantı parçası ve servis hizmeti, artık ücretsiz olarak veriliyor. Siemens servisleri kurutma makinesi montajına gittiğinde, kullanıcının talep etmesi halinde bu bağlantıyı ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. 
  
Tüketicilerin Avrupa’ daki tüketim alışkanlıklarını izlediği ülkemizde Avrupa Birliği’ne girme çabası beraberinde çamaşır iplerinin de tarihe karışması gerekiyor. Balkona, çek-asa çamaşır asmayı ortadan kaldıracak ve ütüleme külfetini en aza indirgeyecek olan Siemens’in yeni nesil kurutma makinesi pek çok yenilikçi teknolojik özelliği de bünyesinde barındırıyor. 

Çamaşırlarınızın, dönüş yönünü değiştirmeden sürekli hava akımı ve sabit ısı sağlayarak kurutan softDry tambur sistemine sahip WT46S510BY model kurutma makinesi, özel susturucu donanımı sayesinde dünyanın en sessiz kurutma makinası olma özelliğini de taşıyor. 
%46 YA VARAN İSKONTOLU KURUTMA MAKİNELERİ www.siemensmarketi.com  da...IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.